کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 98 - 99

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه نهم به دهم سالتحصیلی 99 – 98 از روز 19 فروردین تا 4 اردیبهشت ماه ادامه داشت که داوطلبان ثبت نام اولیه را از طریق سامانه azmoon.medu.ir انجام دادند و رسید ثبت نام را دریافت کردند .

دریافت رسید ثبت نام به عنوان ثبت نام نهایی تلقی نمی گردد و داوطلبان بایستی برای نهایی کردن ثبت نام خود هزینه آزمون را پرداخت نمایند تا کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بنام آنها صادر گردد.

پس داوطلبانی می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایند که ثبت نام خود را نهایی کرده باشند.

با توجه به اینکه آزمون مدارس تیزهوشان 98 در روز 31 خرداد ماه برگزار خواهد شد، داوطلبان میتوانند از یک هفته مانده با روز برگزاری آزمون تیزهوشان ، اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 نمایند.

برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت کارت ورود به آزمون تیزهوشان

با توجه به اینکه تمامی مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی انجام گردید ، کارت آزمون تیزهوشان نیز به صورت اینترنتی و ازطریق سامانه www.azmoon.medu.ir توزیع خواهد شد و داوطلبان موظفند در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به این سامانه کارت ورود به آزمون تیزهوشان را دریافت کنند.

توجه داشته باشید که کارت آزمون برای داوطلبانی منتشر خواهد شد که هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را پرداخت کرده باشند.

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم را انجام داده بودند میتوانند با ورود به سامانه مدارس استعدادهای درخشان و وارد نمودن کد ملی و رمز همگام خود از پنل دانش آموزی خود اقدام به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نمایند. در مرحله بعد در زیر قسمت کارت آزمون بر روی گزینه سبز رنگ چاپ کارت کلیک کرده و می توانید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 98 را مشاهده و پرینت بگیرید .

کارت ورود به آزمون تیزهوشان حاوی تمامی اطلاعات داوطلبی می باشد و همچنین زمان و مکان حوزه برگزاری آزمون تیزهوشان در آن مشخص گردیده است.

اگر پس از مشاهده و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 99 متوجه شدید که اطلاعات شخصی درج شده در کارت آزمون با مشخصات واقعی دانش آموز متفاوت است ، برای ویرایش اطلاعات باید به واحد سنجش آموزش پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه کنید.

از جمله این اطلاعات اشتباه می توان به تفاوت در تصویر کارت ورود به جلسه با تصویر واقعی داوطلب اشاره کرد . حتما بعد از مشاهده کارت ورود به جلسه و چک کردن اطلاعات ، از آن پرینت کاغذی بگیرید . در کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، محل آزمون درج شده است . حتما 1 ساعت قبل از برگزاری آزمون در حوزه امتحانی حضور داشته باشید.

برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نظر نویسنده در باره: azmoon

پیام بگذارید

Your email address will not be published.