دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان

برای شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه هفتم و پایه دهم ، داوطلبان ثبت نام اولیه را از طریق سامانه مدارس استعدادهای درخشان انجام دادند و رسید ثبت نام را دریافت کردند .

دریافت رسید ثبت نام به عنوان ثبت نام نهایی تلقی نمی گردد و داوطلبان بایستی برای نهایی کردن ثبت نام خود هزینه آزمون را پرداخت نمایند تا کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بنام آنها صادر گردد.

پس داوطلبانی می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایند که ثبت نام خود را نهایی کرده باشند.

با توجه به اینکه آزمون مدارس تیزهوشان 99 در روز 10 مرداد ماه برگزار خواهد شد، داوطلبان میتوانند از یک هفته مانده با روز برگزاری آزمون تیزهوشان ، اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 نمایند.

برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت کارت ورود به آزمون تیزهوشان

با توجه به اینکه تمامی مراحل ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی انجام گردید ، کارت آزمون تیزهوشان نیز به صورت اینترنتی و ازطریق سامانه www.azmoon.medu.ir توزیع خواهد شد و داوطلبان موظفند در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به این سامانه کارت ورود به آزمون تیزهوشان را دریافت کنند.

توجه داشته باشید که کارت آزمون برای داوطلبانی منتشر خواهد شد که هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را پرداخت کرده باشند.

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون مدارس تیزهوشان را انجام داده بودند میتوانند با ورود به سامانه مدارس استعدادهای درخشان و وارد نمودن کد ملی و رمز همگام خود از پنل دانش آموزی خود اقدام به پرینت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نمایند. در مرحله بعد در زیر قسمت کارت آزمون بر روی گزینه سبز رنگ چاپ کارت کلیک کرده و می توانید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 را مشاهده و پرینت بگیرید .

کارت ورود به آزمون تیزهوشان حاوی تمامی اطلاعات داوطلبی می باشد و همچنین زمان و مکان حوزه برگزاری آزمون تیزهوشان در آن مشخص گردیده است.

اگر پس از مشاهده و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 – 1400 متوجه شدید که اطلاعات شخصی درج شده در کارت آزمون با مشخصات واقعی دانش آموز متفاوت است ، برای ویرایش اطلاعات باید به واحد سنجش آموزش پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه کنید.

از جمله این اطلاعات اشتباه می توان به تفاوت در تصویر کارت ورود به جلسه با تصویر واقعی داوطلب اشاره کرد . حتما بعد از مشاهده کارت ورود به جلسه و چک کردن اطلاعات ، از آن پرینت کاغذی بگیرید . در کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، محل آزمون درج شده است . حتما 1 ساعت قبل از برگزاری آزمون در حوزه امتحانی حضور داشته باشید.

برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سال 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا