کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم  99 – 98 دارند و تا مورخه چهارم اردیبهشت ماه در سامانه نام نویسی مدارس سمپاد ، ثبت نام اولیه رو انجام دادند میتوانند برای نهایی کردن ثبت نام هزینه آزمون را پرداخت نموده تا کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی بنام آنها صادر گردد.

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 بصورت اینترنتی و از طریق سامانه azmoon.medu.ir توزیع خواهد شد.

پس داوطلبانی می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی نهم به دهم اقدام نمایند که ثبت نام خود را نهایی کرده باشند و هزینه آزمون را پرداخت نمایند.

با توجه به اینکه آزمون مدارس نمونه دولتی 98 در روز 31 خرداد ماه برگزار خواهد شد، داوطلبان میتوانند از یک هفته مانده با روز برگزاری آزمون تیزهوشان ، اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی 98 نمایند.

برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون  نمونه دولتی 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نحوه دریافت کارت ورود به آزمون نمونه دولتی

با توجه به اینکه تمامی مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت اینترنتی انجام گردید ، کارت آزمون مدارس نمونه دولتی نیز به صورت اینترنتی و ازطریق سامانه www.azmoon.medu.ir توزیع خواهد شد و داوطلبان موظفند در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به این سامانه کارت ورود به آزمون تیزهوشان را دریافت کنند.

توجه داشته باشید که کارت آزمون برای داوطلبانی منتشر خواهد شد که هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را پرداخت کرده باشند.

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم را انجام داده بودند میتوانند با ورود به سامانه مدارس استعدادهای درخشان و وارد نمودن کد ملی و رمز همگام خود از پنل دانش آموزی خود اقدام به پرینت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی نمایند. در مرحله بعد در زیر قسمت کارت آزمون بر روی گزینه سبز رنگ چاپ کارت کلیک کرده و می توانید کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 99 – 98 را مشاهده و پرینت بگیرید .

کارت ورود به آزمون نمونه دولتی حاوی تمامی اطلاعات داوطلبی می باشد و همچنین زمان و مکان حوزه برگزاری آزمون تیزهوشان در آن مشخص گردیده است.

اگر پس از مشاهده و چاپ کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی 98 – 99 متوجه شدید که اطلاعات شخصی درج شده در کارت آزمون با مشخصات واقعی دانش آموز متفاوت است ، برای ویرایش اطلاعات باید به واحد سنجش آموزش پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه کنید.

از جمله این اطلاعات اشتباه می توان به تفاوت در تصویر کارت ورود به جلسه با تصویر واقعی داوطلب اشاره کرد . حتما بعد از مشاهده کارت ورود به جلسه و چک کردن اطلاعات ، از آن پرینت کاغذی بگیرید . در کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ، محل آزمون درج شده است . حتما 1 ساعت قبل از برگزاری آزمون در حوزه امتحانی حضور داشته باشید.

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا