زمان پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بصورت چند مرحله ای میباشد که داوطلبان پس از انجام ثبت نام اولیه مدارس تیزهوشان از سایت پرداخت هزینه تیزهوشان به آدرس اینترنتی www.azmoon.medu.ir باید نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان اقدام کنند تا ثبت نام آنها در آزمون تیزهوشان کامل گردد.

زمان پرداخت وجه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی سال 98 از روز شنبه 24 فروردین تا روز دوشنبه 26 فروردین ماه اعلام شده بود و با توجه به اینکه زمان ثبت نام تمدید گردید ، زمان پرداخت وجه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی همزمان با دریافت کارت ورود به جلشه آزمون ( یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون ) می باشد. داوطلبان عزیز توجه نمایند که زمان اعلام شده برای پرداخت وجه تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

توجه : دانش آموزان و اولیای عزیز توجه نمایید که بازه زمانی اعلام شده جهت پرداخت وجه ثبت نام تیزهوشان پایه دهم می باشد و پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان هفتم از طریق سامانه hoosh.medu.ir خواهد بود.

نحوه پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان و هزینه آزمون نمونه دولتی بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir خواهد بود. هزینه شرکت در آزمون تیزهوشان و هزینه شرکت در آزمون نمونه دولتی مبلغ 18000 تومان می باشد که باید پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز ورود همگام ، از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام پرداخت گردیده و از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده گردد.

توجه 1: در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم، از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز، ثبت نام انجام نمی شود و وجه واریزی نیز قابل استرداد نخواهد بود.

توجه 2: مبلغ فوق ثابت بوده و به جز این مبلغ، دریافت هرگونه وجه تحت هر عنوان ممنوع است.

نکته : ضروری است داوطلبان پس از طی مراحل ثبت نام و پرداخت وجه تیزهوشان و پرداخت وجه نمونه دولتی ، شماره پیگیری را دریافت نمایند و آن را جهت استفاده های بعدی نزد خود نگهداری کنند.

برای اطلاع از زمان و نحوه پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

‫5 نظرها

    1. با سلام شما میتوانید با وارد شدن به پنل کاربری خود هزینه آزمون تیزهوشان رو پرداخت نمایید.

  1. سلام داخل پنل کاربری که میرم در قسمت مدیریت میگه که روی علامت دلار کلیک کنید برای پرداخت ولی وارد نمیشه اصلا
    چیکار باید بکنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا