نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 99

نرم افزار تخمین رتبه آزمون مدارس تیزهوشان مختص داوطلبانی میباشد که در جلسه آزمون شرکت داشته و بدنبال اطلاع از رتبه قبولی می باشند. با توجه به اینکه اکثر دانش آموزان پس از جلسه آزمون بدنبال اطلاع از نتایج خود می باشند ، در این زمان بهترین راه تخمین رتبه و استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان جهت کاهش استرس داوطلبان میباشد.

استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 99 می تواند اطلاعات نسبی خوبی را در مورد عملکرد دانش آموز در اختیار دانش آموزان و خانواده هایشان قرار دهد. پس بد نیست اگر تا قبل از اعلام نتایج نهایی آزمون تیزهوشان به تخمین رتبه دست بزنیم.

در نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان پس از وارد نمودن تعداد پاسخ های صحیح ، غلط و نزده درصد تمامی دروس به صورت جداگانه تعیین گردیده و تراز نسبی قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی شهر و منطقه دانش آموز مشخص می گردد.

لازم به ذکر میباشد که نتایج نهایی آزمون مدارس تیزهوشان از طریق سامانه www.azmoon.medu.ir منتشر می گردد.

برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان در سال تحصیلی 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 99
نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 99

اهمیت تخمین رتبه تیزهوشان در چیست؟

اکثر داوطلبان پس از اتمام جلسه آزمون تیزهوشان بدنبال اطلاع از ترتز و رتبه قبولی در مدارس تیزهوشان می باشند که به جرأت می توان گفت که اکثر قریب به اتفاق دانش آموزان و خانواده هایشان تخمین درستی از درصد و رتبه لازم جهت پذیرش در آزمون تیزهوشان در دست ندارند.

این موضوع که رتبه و تراز مورد نیاز جهت کسب مؤفقیت در امتحان تیزهوشان چقدر باید باشد و یا دانش آموز در هر کدام از دروس باید چه درصدی را کسب کند از جمله مهم ترین سؤال ها برای مشاوران و خانواده ها بوده است.

اما تخمین رتبه می تواند کلیه این ابهامات ذهنی را برطرف کند. به کمک استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان می توان انتخاب بهتری را نصیب خود کرد و تا حد زیادی از نگرانی ها و استرس های به وجود آمده کم کرد.

تخمین رتبه تیزهوشان برای چه پایه هایی انجام می شود؟

در حال حاضر امکان تخمین رتبه تیزهوشان توسط نرم افزارهای آماده شده برای این کار برای هر دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم وجود دارد. نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 99 تمامی اطلاعات مربوط به کارنامه ، رتبه و تراز قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را بر اساس کارنامه پذیرفته شدگان سال های قبل در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

عملکرد نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان چگونه است؟

باید عرض کنیم که بهترین و دقیق ترین روش جهت کسب اطمینان از وضعیت قبولی و یا حتی عدم قبولی دانش آموز چیزی نیست به جز استفاده از نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان که بسیار کارآمد است.

نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان به کمک درصدهای کسب شده توسط داوطلب در انواع دروس تراز آزمون را برای هر فرد دانش آموز مورد محاسبه قرار می دهد. انجام این تخمین رتبه به وسیله بانک اطلاعاتی نرم افزار صورت می گیرد. این بانک اطلاعاتی قبل از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 مشخص می کند که داوطلب در کدام یک از انتخاب های خود پذیرش می شود.

لازم به ذکر است سوالات آزمون تیزهوشان معمولاً چند روز پس از برگزاری آزمون و از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان در اختیار داوطلبان شرکت کننده در این سازمان قرار می گیرد. به دلیل فاصله اندک برگزاری آزمون و انتشار دفترچه سوالات به راحتی امکان مشخص نمودن دقیق تعداد پاسخ داده شده برای داوطلبان وجود خواهد داشت.

برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان در سال تحصیلی 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا