نتایج آزمون تیزهوشان 98

آزمون وزودی مدارس تیزهوشان سال 98 در دو پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم برگزار میگردد. براساس اطلاعیه های مندرج در سایت azmoon.medu.ir آزمون مدارس تیزهوشان به صورت کشوری برگزار می گردد و بر اساس روال سال های گذشته در خرداد ماه و بعد از اتمام امتحانات پایان ترم دانش آموزان برگزار خواهد شد.

پس از برگزاری آزمون تیزهوشان بسیاری از داوطلبان و والدین آنان بدنبال زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و اطلاع از وضعیت قبولی و تخمین رتبه داوطلب در آزمون تیزهوشان می باشند و همین موضوع موجب استرس و سردرگمی در بین والدین و دانش آموزان می باشند. اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان بدین جهت اهمیت پیدا می کند که دانش آموزان بدنبال مطمئن شدن از قبولی خود در مدارس تیزهوشان و سبقت گرفتن از همسالان خود می باشند و والدین نیز میخواهند هرچه سریع تر تکلیف دانش آموز خود را مشخض نموده تا در صورت عدم قبولی در آزمون تیزهوشان به فکر ثبت نام در مدارس دیگر با کیفیت علمی بهتر باشند.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 را میتوان سه هفته پس از برگزاری آزمون تیزهوشان تخمین زد و در این بازه زمانی نتایج بر روی سایت سازمان استعدادهای درخشان منتشر می شود. نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم 98 بر روس سامانه hoosh.medu.ir و نتایج آزمون تیزهوشان دهم 98 بر روی سامانه www.azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد و داوطلبان میتوانند با مراجعه به این سایت های مذکور نسبت به دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان 98 اقدام نمایند.

برای دریافت کارنامه مدارس تیزهوشان وارد کردن شماره شناسنامه و رمز ورود همکام الزامیست ، پس داوطلبانی که رمز همگام خود را فراموش نموده اند بایستی با مراجعه به مدیر مدرسه خود آن را دریافت کنند.

برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان 98 و دریافت کارنامه تیزهوشان 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا