مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان تیزهوشان نهم به دهم 98

آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98 در تاریخ 31 خرداد ماه به صورت هماهنگ کشوری برگزار گردید. دانش آموزانی که از طریق سایت www.azmoon.medu.ir ثبت نام کرده  و در آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98  شرکت داشتند، توجه داشته باشند که پس از برگزاری آزمون اعلام نتایج در هفته اول مرداد ماه صورت خواهد گرفت. پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98 بایستی بر اساس زمان بندی اعلام شده اقدام به ثبت نام حضوری نمایند.

بنابراین افرادی که موفق به قبولی شده اند، باید به مدرسه ای که بر اساس کارنامه آزمون در آن پذیرفته شده اند به صورت حضوری مراجعه کنند و ثبت نام را انجام دهند.  نشانی دقیق دبیرستان های دوره دوم استعداد درخشان، مدارک و تاریخ مراجعه همزمان با اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 ، به اطلاع دانش آموزان می رسد.

بنابراین با توجه به اینکه مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98،  احتمالا تا پایان شهریور ماه می باشد، فرد پذیرفته شده باید همراه با مدارک مورد نیاز ثبت نام پذیرفته شدگان تیزهوشان دهم به مدرسه پذیرفته شده مراجعه کند و ثبت نام خود را انجام دهد.

برای کسب اطلاع در زمینه مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان تیزهوشان نهم به دهم 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لیست مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان 98

داوطلبان پذیرفته شده بایستی مدارک لازم جهت ثبت نام را به همراه داشته باشند. با توجه به این توضیحات می توان از میان مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان تیزهوشان نهم به دهم به موارد زیر اشاره نمود.

  • کپی شناسنامه و کارت ملی دانش آموز پدر و مادر و اصل شناسنامه دانش آموز (شناسنامه و فتوکپی شناسنامه دانش آموز باید حتما عکس دار باشد )
  • حکم کارگزینی اولیاء فرهنگی
  • پرینت قبولی آزمون استعدادهای درخشان از سایت azmoon.medu.ir
  • اصل و کپی کارت جانبازی اولیای محترم جانباز
  • کارنامه کلاس هفتم تا نهم (مهر شده عکس دار و تمبر خورده )
  • 6 قطعه عکس رنگی 3*4 جدید زمینه سفید (پشت نویسی شده )
  • کارت واکسن
  • برگ هدایت تحصیلی (ممهور به مهر آموزشگاه و امضاء مدیر ، مشاور و معاون اجرایی)
  • تکمیل فرم های آموزشگاه با دقت (در محل ثبت نام )
  • به همراه داشتن دسته چک جهت پرداخت هزینه ثبت نام و سرویس

لازم به ذکر می باشد شهریه مدارس استعداد درخشان نصف شهریه مدارس غیر دولتی هر استان می باشد. همچنین دانش آموزانی که امکان پرداخت این هزینه را ندارند می توانند از شرایط تحصیل رایگان نیز برخوردار باشند.

داوطلبان توجه داشته باشند که در صورت عدم حضور در بازه زمانی اعلام شده امکان ثبت نام را نخواهند داشت و این عدم حضور به منزله انصراف از ثبت نام و تحصیل در مدارس تیزهوشان می باشد. همچنین حضور دانش آموز به همراه اولیا در زمان ثبت نام الزامی می باشد.

مورد آخر این که در صورت نقص در پرونده و مدارک موجود امکان ثبت نام وجود ندارد. به همین جهت قبل از حضور در مدرسه از تکمیل بودن مدارک ثبت نام اطمینان حاصل نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا