راهنمای تصویری پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان 98

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم را دارند و ثبت نام اولیه را از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام داده اند ، برای تایید نهایی ثبت نام خود بایستی هزینه آزمون تیزهوشان را که مبلغ 280000 ریال می باشد از طریق همین سامانه پرداخت نمایند .

همانطور که اطلاع دارید ثبت نام آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم از روز دوشنبه 19 فروردین ماه تا مورخ دوم اردیبهشت ماه انجام گرفت.

به اطلاع تمامی دانش آموزانی که در این بازه زمانی از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان ، ثبت نام اولیه را انجام داده اند می رسانیم که سامانه برای پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان از یک هفته مانده به آزمون یعنی همزمان با زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان فعال خواهد شد و الزامیست که داوطلبان برای تایید نهایی ثبت نام خود هزینه آزمون تیزهوشان نهم به دهم را پرداخت نمایند.

توجه : لازم به ذکر می باشد که عدم پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان به منزله انصرف از شرکت در آزمون تلقی خواهد شد.

همچنین  کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان برای داوطلبانی صادر خواهد شد که در مهلت مقرر ، هزینه آزمون تیزهوشان دهم  98 را پرداخت نمایند.

برای اطلاع از زمان و نحوه پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

راهنمای پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98

نحوه پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان و هزینه آزمون نمونه دولتی بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir خواهد بود. هزینه شرکت در آزمون تیزهوشان مبلغ 18000 تومان می باشد که باید پس از وارد نمودن نام کاربری و رمز ورود همگام ، از طریق درگاه اینترنتی سامانه ثبت نام پرداخت گردیده و از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب استفاده گردد.

تیزهوشان نهم به دهم
تیزهوشان نهم به دهم

پس از وارد نمودن اطلاعات اولیه پنل کاربری برای دانش آموز نمایش داده خواهد شد که به مانند تصویر زیر اطلاعات ثبت نامی داوطلب نمایش داده خواهد شد که میتوانند با کلیک بر روی گزینه “پرداخت ” هزینه آزمون تیزهوشان رو واریز نمایند و شماره پیگیری و رسید دریافت نمایند.

توجه 1: در صورت واریز وجه ثبت نام به صورت مستقیم، از طریق مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز، ثبت نام انجام نمی شود و وجه واریزی نیز قابل استرداد نخواهد بود.

توجه 2: مبلغ فوق ثابت بوده و به جز این مبلغ، دریافت هرگونه وجه تحت هر عنوان ممنوع است.

راهنمای پرداخت هزینه آزمون مدارس تیزهوشان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا