لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 99

دانش آموزانی که در آزمون پایه هفتم یا دهم مدارس تیزهوشان شرکت نموده و در این آزمون نمره قبولی را کسب نموده اند ، در زمان اعلام نتایج در لیست پذیرفته شدگان تیزهوشان 99 – 1400 قرار می گیرند . دانش آموزان می توانند در بازه زمانی مقرر با مراجعه به سامانه سازمان استعدادهای درخشان هفتم و دهم ، نتایج آزمون تیزهوشان را مشاهده نمایند .

هرساله بسیاری از دانش آموزان سراسر کشور داوطلب تحصیل در مدارس تیزهوشان هستند که برای ورود به این مدارس در مقاطع مختلف تحصیلی بایستی در آزمون تیزهوشان در پایه های هفتم و دهم شرکت نموده و  به رقابت به یکدیگر در آزمون ورودی تیزهوشان یپردازند.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان که معمولا در نیمه اول هر سال برگزار می شود ،با توجه به اینکه تعداد شرکت کنندگان زیادی دارد ، جو رقابتی سنگینی داشته و افراد معدودی موفق به کسب نمره قبولی در این مدارس می شوند.

دانش آموزانی که در این آزمون پذیرفته شده اند در لیست پذیرفته شدگان تیزهوشان قرار گرفته و اسامی آن ها در بازه زمانی مقرر ، معمولا 4 الی 6 هفته پس از برگزاری آزمون منتشر می شود . دانش آموزان می بایست برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان در این بازه زمانی به سایت سازمان استعدادهای درخشان هفتم و دهم مراجعه نمایند .

اسامی قبول شدگان تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ به صورت عمومی منتشر نشده و هر دانش آموز می بایست با ورود به سایت سازمان استعدادهای درخشان به نشانی azmoon.medu.ir با رمز همگام ، نتایج خود را مشاهده نماید .

براي اطلاع از لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان سالتحصیلی 99 – 1400
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از طريق موبايل همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويي همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتي ايام تعطيل

زمان اعلام لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان 99 – 1400

با توجه به تعویق آزمون تیزهوشان به دلیل شیوع ویروس کرونا و برگزاری این آزمون در مرداد ماه ، زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 99 – 1400 نیز نسبت به سال گذشته متفاوت خواهد بود . به همین دلیل پیش بینی می شود اسامی پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ در اواخر مرداد یا اوایل شهریور اعلام شود .

زمان اعلام اسامی قبول شدگان تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم 99 – 1400 هنوز مشخص نیست . به محض دریافت خبر های بیشتر ، در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

نحوه مشاهده لیست قبول شدگان آزمون تیزهوشان 99 – 1400

شرکت کنندگان در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم یا نهم به دهم ، می توانند در بازه زمانی مقرر به سایت سازمان استعداد های درخشان مراجعه کرده و با استفاده از رمز عبور همگام ، نتایج تیزهوشان خود را مشاهده نمایند . در ادامه مقاله به بررسی مشاهده نتایج تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ پرداخته ایم .

نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان تیزهوشان پایه هفتم 99 – 1400

لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان پایه هفتم از سامانه hoosh.medu.ir اعلام خواهد شد و داوطلبان بعد از ورود به سایت ، در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید و در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید .

در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه لینک دانلود ” دریافت کارنامه ” مشخص شده است .

نحوه مشاهده اسامی قبول شدگان تیزهوشان پایه دهم ۹۹ – ۱۴۰۰

لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان پایه هفتم از سامانه www.azmoon.medu.ir اعلام خواهد شد و داوطلبان بعد از ورود به سایت اعلام نتایج تیزهوشان ، در صفحه اول باید کد ملی دانش آموز و رمز عبور همگام را وارد نمایید:

در مرحله بعدی باید نقش خود و عنوان سازمان را مانند تصویر زیر انتخاب کنید .

در این قسمت اطلاعات هویتی دانش آموز به همراه وضعیت پذیرش در آزمون مشخص شده است . همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده ، می توانید در زیر ستون “ وضعیت قبولی ” ( در تصویر با فلش قرمز نمایش داده شده است ) مشاهده کنید که فرزندتان در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده یا خیر . همچنین در زیر ستون ” محل پذیرش ” ( در تصویر با فلش بنفش نمایش داده شده است ) نشانی مدارس تیزهوشان پذیرفته شده ذکر شده است .

در صورت پذیرفته شدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

در صورت پذیرفته نشدن تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

برای اطلاع از آخرین اخبار لیست اسامی قبول شدگان تیزهوشان 99 – 1400 صفحه اینستاگرام مدارس سمپاد را دنبال نمایید . هم چنین در صورت وجود هر گونه سوال درباره اسامی قبول شدگان تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰می توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره تحصیلی تماس حاصل نمایید .

لازم به ذکر است ، کارنامه فقط برای دانش آموزانی که در آزمون پذیرفته نشده اند منتشر می شود تا بتوانند جزئیات آزمون خود را مشاهده نمایند . هم چنین دانش آموزانی که به نتایج خود اعتراض دارند می توانند در بازه زمانی مشخص پس از اعلام اسامی قبول شدگان تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ ، اعتراض خود را ثبت نمایند .

اگر در مراحل مشاهده لیست پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان ۹۹ – ۱۴۰۰ دچار مشکل شدید ، مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی می توانند کلیه امور مربوط به اعلام نتایج آزمون تیزهوشان را برای شما انجام دهند.

براي اطلاع از لیست پذیرفته شدگان آزمون تیزهوشان سالتحصیلی 99 – 1400
از طريق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگيريد
تماس از طريق موبايل همراه اول با شماره: 99221106
پاسخگويي همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتي ايام تعطيل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا