شهریه جدید مدارس تیزهوشان سال 99 – 1400

مدارس تیزهوشان در سالتحصیلی جدید نیز اقدام به جذب و پذیرش دانش آموزان در پایه های هفتم و دهم می نمایند و از این رو داوطلبان برای تحصیل در این مدارس بایستی مثل سابق در آزمون ورودی مدارس تیزوشان که بر سااس اطلاعیه سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir در روز 4 اردیبهشت ماه برگزار می گردد شرکت نمایند.

داوطلبان شرکت در آزمون در مدارس استعدادهای درخشان توجه نمایند که تحصیل در این مدارس پولی بوده و سالانه مبلغی به عنوان شهریه مدارس تیزهوشان از دانش آموزان اخذ می گردد.

شهریه مدارس تیزهوشان در سالتحصیلی 99 – 1400 نیز نسبت به سال های قبل افزایش داشته و با توجه به امکانات و خدمات آموزشی و رفاهی که این مدارس در اختیار دانش آموزان می گذارند به نظر نمی رشد خیلی مبلغ بالایی باشد.

شهریه مدارس تیزهوشان در هر منطقه و استانی با توجه به خدماتی که به دانش آموزان ارائه می دهند متفاوت می باشد.

میزان شهریه جدید مدارس تیزهوشان

با توجه به بالا بودن شهریه مدارس تیزهوشان ، تحصیل در این مدارس بسیار پر هزینه است اما مسئولین این مدارس با دانش آموزانی که توانایی پرداخت شهریه را ندارند مدارا می کنند و تا به حال هیچ دانش آموزی به دلیل بضاعت مالی و عدم توانایی پرداخت شهریه از مدرسه اخراج نشده است.

در خصوص میزان دقیق شهریه مدارس تیزهوشان نمی توان به مبلغ دقیقی اشاره کرد چرا که شهریه این مدارس به نسبت استان ، شهر ، منطقه ، مقطع تحصیلی و همچنین امکانات هر مدرسه متفاوت می باشد. ولی میتوان بطور تقریبی میانگین شهریه این مدارس را در مقطع تحصیلی هفتم ، هشتم ، نهم از 2/900/000 تومان تا 6/585/000 تومان و در مقطع تحصیلی دهم ، یازدهم ، دوازدهم مبلغ 3/780/000 تومان تا 8/420/000 تومان تخمین زد.

نحوه پرداخت شهریه مدارس تیزهوشان

با توجه به شهریه های بالای مدارس تیزهوشان ممکن است بسیاری از دانش آموزان که از هوش و استعداد بالایی برخوردار هستند به دلیل شهریه بالا نتوانند در این مدارس ثبت نام کنند. با وجود همه این موارد مدارس تیزهوشان تسهیلاتی را مبنی بر پرداخت شهریه به صورت اقساط برای دانش آموزان فراهم آورده است تا دانش آموزان هیچ نگرانی در خصوص پرداخت شهریه نداشته باشند. نحوه پرداخت شهریه به این صورت است که دانش آموزان در ابتدای هر سال تحصیلی می بایست یک دوم و یا یک سوم شهریه را به صورت چک و یا نقد به مدرسه ارائه دهند و پرداخت مابقی شهریه بستگی به قوانین و مقررات مدرسه ای که دانش آموز در آن تحصیل می کند دارد. ممکن است بعضی از مدارس شهریه را به صورت ماهانه و یا در آغاز هر نیم سال تحصیلی دریافت کنند. در هر صورت همه مدارس تیزهوشان همکاری لازم را در رابطه با پرداخت شهریه ، با دانش آموز و والدین می کنند.

پس از اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ، دانش آموزان پذیرفته شده در این آزمون می بایست از شهریه مدرسه پذیرفته شده مطلع گردند و بدانند که شهریه مدرسه را باید به صورت اقساط پرداخت کنند و یا کامل؟ تا با توجه به قوانین موجود در مدرسه شهریه خود را بپردازند. شهریه مدارس با توجه به امکانات آموزشی و پرورشی و همچنین منطقه مدرسه متفاوت است. مسئولین مدارس تیزهوشان همواره تسهیلاتی را مبنی بر پرداخت شهریه به صورت اقساط برای دانش آموزان فراهم آورده است تا دانش آموزان هیچ نگرانی در خصوص پرداخت شهریه نداشته باشند.

برای دریافت مشاوره در زمینه شهریه جدید مدارس تیزهوشان سال 99 – 1400

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا