دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی تیزهوشان دهم 98

بر اساس اخبار منتشر شده از سوی سازمان استعدادهای درخشان، آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان پایه دهم 98 در روز جمعه 31 خرداد ماه برگزار می شود و کلیه داوطلبانی که در زمان برگزاری آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 در جلسه آزمون حضور می یابند پس از دریافت دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان می بایست به سوالات استعداد تحصیلی و سوالات استعداد تحلیلی تیزهوشان پاسخ دهند.

سازمان سمپاد هر ساله پس از برگزاری آزمون ، دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم  را به انضمام پاسخنامه کلیدی مربوطه از طریق سامانه azmoon.medu.ir منتشر کرده و از این طریق امکان محاسبه درصد دروس و شانس قبولی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. متقاضیان حاضر در جلسه آزمون پس از بررسی کلید سوالات می توانند درصد اکتسابی خود را در هر درس محاسبه کرده و بر این اساس شانس قبولی خود را تخمین بزنند.

به علاوه مجموعه سوالات آزمون تیزهوشان دهم ، در کنار مطالعه منابع آزمون تیزهوشان ، به متقاضیان آزمون های سالیان بعد کمک خواهد کرد تا ضمن مطالعه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان با آمادگی بیش تری در جلسه آزمون حضور یافته و نتیجه مطلوبی کسب کنند. کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور ، دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان دهم 98 را به همراه پاسخنامه های مربوط به آن جمع آوری کرده و در این مقاله ارائه داده اند .

برای مشاوره تخمین رتبه آزمون مدارس تیزهوشان سالتحصیلی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانلود سوالات و پاسخنامه تشریحی تیزهوشان دهم 98

دانلود سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98

طبق دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ، مجموعه های امتحانی آزمون تیزهوشان نهم به دهم به سوالات استعداد تحصیلی و سوالات استعداد تحلیلی تقسیم می شوند که سوالات استعداد تحصیلی از مجوعه سوالات کتب درسی پایه هشتم و نهم تشکیل شده است و ضرایب آن ها در دروس مختلف متفاوت است ، داوطلبان می بایست به سوالات هر بخش با دقت کافی پاسخ دهند . در جداول زیر دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم ارائه شده که به محض انتشار ، لینک دانلود آن ها فعال می شود.

دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98
دفترچه سوالات استعداد تحصیلی آزمون تیزهوشان دهم 98 – 99پاسخنامه سوالات استعداد تحصیلی آزمون تیزهوشان دهم 98 – 99
دفترچه سوالات استعداد تحلیلی آزمون تیزهوشان دهم 98 – 99پاسخنامه سوالات استعداد تحلیلی آزمون تیزهوشان دهم 98 – 99

متقاضیان آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 با بررسی دفترچه سوالات و پاسخنامه تیزهوشان نهم به دهم که در این مقاله ارائه شده ، می توانند رتبه قبولی اکتسابی خود در زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 را تخمین بزنند . نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان نیز بدین منظور طراحی شده که داوطلبان با مراجعه به آن می توانند از امکانات این نرم افزار استفاده نمایند .

توجه : سوالات و پاسخنامه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 98 نیز از طریق سامانه www.azmoon.medu.ir قابل دریافت می باشد.

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه سوالات و کلید آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 می توانید با مشاورین سامانه در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا