چگونه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بگیریم

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را چگونه دریافت کنیم؟

 آزمون ورودی مدارس تیزهوشان سال تحصیلی 99 – 1400 در روز پنجشنبه مورخه 4 اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و داوطلبانی که در آزمون شرکت نموده اند جهت شرکت در جلسه آزمون نیاز به دریافت کارت ورود به آزمون تیزهوشان 99 را دارند تا مجاز به شرکت در آزمون شوند. کارت آزمون معمولا 10 روز قبل از زمان برگزای آزمون قابل دریافت می باشد و کلیه داوطلبان بایستی در بازه زمانی اعلام شده با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir کارت ورود به جلسه تیزهوشان را دریافت نمایند.

کارت ورود به جلسه حاوی اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی دانش آموز ، عکس داوطلب ، نام مدارس استعداد های درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه سنجش می باشد .

داوطلبان دقت داشته باشند که شرکت در جلسه آزمون بدون همراه داشتن کارت ورود به آزمون تیزهوشان ممنوع می باشد .

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان 99: بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان زمان توزیع و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 10 روز قبل از زمان برگزاری آزمون می باشد . با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم در مورخه 4 اردیبهشت ماه 99 برگزار می شود لذا کلیه ی داوطلبان بایستی حداکثر یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان خود اقدام نمایند . داوطلبان عزیز دقت نمایند که کلیه مراحل ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه ، مشاهده نتایج ، ثبت درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ به صورت اینترنتی می باشد .

جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم سال 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

 

راهنمای تصویری نحوه دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون ( شامل: نام، نام خانوادگی و سایر مشخصات فردی، عکس داوطلب، مدارس استعدادهای درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و نشانی دقیق حوزه امتحانی ) ، 10 روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون، از طریق سامانه ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار میگیرد.

با توجه به این توضیحات داوطلبان پایه هفتم و دهم در اولین اقدام جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 باید به سایت ثبت نام مدارس استعدادهای درخشان مراجعه نموده و وارد پنل کاربری خود شوند. جهت ورود به پنل کاربری مطابق با تصویر زیر در بخش های تعیین شده ابتدا کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نمایید.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان

پس از ورود به پنل کاربری بایستی مطابق با تصویر زیر در بخش کارت آزمون بر روی گزینه سبز رنگ چاپ کارت کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی این گزینه تصویر کارت ورود به جلسه تیزهوشان را میتوانید مشاهده نمایید. در این هنگام کارت مشاهده شده را پرینت گرفته و در نزد خود تا جلسه آزمون نگهدارید و در روز برگزاری آزمون به همراه خود دااشته باشد.

کارت آزمون تیزهوشان در بردارنده اطلاعاتی همچون زمان و مکان دقیق جلسه آزمون می باشد. هنگام دریافت کارت آزمون توجه داشته باشید که تمامی اطلاعات داوطلبی شما به درستی درج شده باشد در غیر اینصورت چنانچه پس از دریافت کارت ورود به آزمون سنجش هوش تیزهوشان با نقضی مواجه شدید ( اطلاعات شناسایی غلط و عکس داوطلبی ) ، جهت رفع نواقص موجود در کارت ورود به جلسه تیزهوشان میتوانید به باجه های رفع نواقص که از سوی سازمان اعلام می گردد مراجعه نموده و اطلاعات داوطلبی خود را اصلاح نمایید.

چگونه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان را بگیریم

توجه 1: کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، صرفا برای دانش آموزانی فعال خواهد شد که پرداخت وجه آزمون تیزهوشان را به صورت کامل انجام داده و کد رهگیری دریافت نموده باشند .

توجه 2: پرداخت وجه آزمون تیزهوشان سال 99 از مورخه 19 فروردین ماه فعال خواهد شد.

جهت اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان پایه هفتم و دهم سال 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. بسمه تعالی
    سروران گرامی با سلام
    ما ثبت نام کردیم اما قادر به دریافت رمز عبور نشدیم
    ممنون میشیم اگه ما رو راهنمائی کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا