اعتراض به نتایج تیزهوشان نهم به دهم

اعتراض به نتایج تیزهوشان نهم به دهم :

آزمون تیزهوشان نهم به دهم امسال نیز همانند سنوات گذشته به طور هماهنگ کشوری در ۳۱ خرداد ماه برگزار می گردد.

با توجه به ظرفیت پایین مدارس تیزهوشان و همچنین تقاضای بسیار بالا برای تحصیل در این مدارس مقاطع بسیار سنگینی جهت پذیرش در مدارس تیزهوشان در پایه نهم به دهم وجود دارد.

برای آن دسته از داوطلبانی که پس از اعلام نتایج این آزمون حد نصاب لازم را کسب نکرده اند امکان اعتراض به نتایج تیزهوشان نهم به دهم وجود دارد.

فرایند ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم و همچنین زمان شروع این این فرایند شرایط و ضوابط خاص خود را دارد که در ادامه مطلب به بررسی آن خواهیم پرداخت.

 

فرآیند اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم از طریق سایت ثبت نام این آزمون صورت می گیرد. به همین جهت اولین گام در فرایند اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم مراجعه به سایت ثبت نام این آزمون به نشانی اینترنتی azmoon.medu.ir می باشد.

لازم به ذکر است داوطلبان معمولاً تا یک هفته پس از اعلام نتایج فرصت ثبت اعتراض نسبت به نتیجهاین آزمون را خواهند داشت. به همین جهت لازم است در بازه زمانی اعلام شده برای این امر اقدام نمایید.

در رابطه با نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم نیز باعث بیان نمایم که ثبت آن از طریق پنل داوطلبی در سایت www.azmoon.medu.ir صورت می گیرد.

با ورود به پنل داوطلبd در بخش مدیریت امکان ثبت اعتراض به نتیجه آزمون برای داوطلبان که در این آزمون حد نصاب لازم را کسب کردم فراهم می باشد.

در این مرحله داوطلبان با ثبت اعتراض درخواست بررسی مجدد پاسخ برگ خود را به واحد ارزیابی آموزش و پرورش ارائه می نمایند.

این واحد مکلف است در بازه زمانی اعلام شده نسبت به بررسی مجدد پاسخ برگ داوطلبین اقدام نموده و نتیجه بررسی را به صورت اینترنتی در اختیار آنان قرار دهد.

آن دسته از داوطلبانی که اقدام به ثبت اعتراض نسبت به نتیجه آزمون خود را داده اند و با اعتراض آنها موافقت به عمل آمده بایستی فرایند ثبت نام خود را از طریق مدرسه مربوطه که در پنل گنجانده شده است پیگیری نماید.

اما داوطلبانی که با اعتراض آنها موافقت به عمل نیامده است دیگر امکان بررسی مجدد پاسخ برگ آنها وجود نخواهد داشت. این دسته از داوطلبان لازم است برای ثبت نام در دیگر مدارس مراجعه نمایند.

 

برای کسب اطلاع در زمینه نحوه اعتراض به نتایج تیزهوشان نهم به دهم

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا