لیست و آدرس مدارس تیزهوشان ایلام

مدارس تیزهوشان ایلام هرساله با برگزاری آزمون ورودی در پایه های مختلف تحصیلی اقدام به جذب دانش آموز می نماید. این آزمون در دو پایه ششم به هفتم و پایه نهم به دهم برگزار میگردد و دانش آموزانی که تمایل به تحصیل در این مدارس را دارند میتوانند با شرکت در آزمون ورودی مدارس سمپاد ایلام، شانس خود را برای قبولی در این مدارس امتحان کنند.

کلیه مراحل آزمون مدارس استعدادهای درخشان استان ایلام بصورت اینترنتی و از طریق سایت تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir انجام می گردد.

پس از شرکت داوطلبان در آزمون مدارس تیزهوشان ایلام و اعلام نتایج آزمون ، پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان ایلام بایستی با در دست داشتن مدارک ثبت نام پذیرفته شدگان مدارس تیزهوشان ، به مدرسه پذیرفته شده مراجعه نمایند.

نام مدرسه ذکر شده در نتیجه آزمون همان جایی است که دانش آموز بایستی در آن ثبت نام و تحصیل نماید. بنابراین اطلاع از آدرس مدارس تیزهوشان ایلام میتواند راهنمای خوبی برای دانش آموزان پذیرفته شده جهت انجام ثبت نام حضوری در این مدارس باشد.

در ادامه لیست و آدرس مدارس تیزهوشان ایلام به ترتیب مناطق قرار داده شده است. در لیست مدارس تیزهوشان کشور تمامی اطلاعات مدارس تیزهوشان ایلام ( نام مدرسه، منطقه آموزشی ، مقطع تحصیلی و آدرس مدارس تیزهوشان ایلام ) گنجانده شود تا بتواند راهنمای خوبی برای والدینی که قصد دارند فرزندشان را به یکی از این مدارس بفرستند باشد.

لیست و آدرس مدارس تیزهوشان ایلام متوسطه اول

ناحیهنام مدارس تیزهوشان ایلامظرفیت(نفر)مقطعآدرس مدارس سمپاد ایلام و شماره تلفن
ایلامتیزهوشان پسرانه شهید بهشتیمتوسطه اولایلام  میدان گلها انتهای خیابان محرم
۰۸۴۳۲۲۰۲۰۰۸-۱۱
ایلامتیزهوشان دخترانه فرزانگان۵۲متوسطه اول بلوار امام علی (ع)، روبروی بیمارستان کوثر، مرکز آموزشی فرزانگان
۰۸۴۳۲۲۳۱۸۰۰

لیست و آدرس مدارس تیزهوشان ایلام متوسطه دوم

ناحیهنام مدارس تیزهوشان ایلامظرفیت(نفر)مقطعآدرس مدارس سمپاد ایلام و شماره تلفن
ایلامدبیرستان تیزهوشان ایلام پسرانه شهید بهشتیمتوسطه دومایلام  میدان گلها انتهای خیابان محرم
۰۸۴۳۲۲۰۲۰۰۸-۱۱
ایلامدبیرستان تیزهوشان ایلام دخترانه فرزانگان۱۴متوسطه دوم بلوار امام علی (ع)، روبروی بیمارستان کوثر، مرکز آموزشی فرزانگان
۰۸۴۳۲۲۳۱۸۰۰

همچنین دانش آموزان و اولیای گرامی میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ایلام، ثبت نام مدارس شاهد ایلام ، ثبت نام مدارس ماندگار ایلام ، ثبت نام مدارس فرهنگ ایلام و انتخاب رشته نهم به دهم با مشاورین سامانه در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره در زمینه مدارس تیزهوشان ایلام و معرفی بهترین مدارس استان ایلام

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا